Zdjęcia w technologii LaserFoto®

 

Odbitki cyfrowe wykonywane są na urządzeniu Fuji Frontier, które naświetla zdjęcia  w technologii LaserFoto®, na tradycyjnym srebrowym papierze fotograficznym. Sterowany cyfrowo minilab Fuji Frontier pozwala wykonywać odbitki bezpośrednio z plików cyfrowych, jak również z negatywów i diapozytywów barwnych oraz czarno-białych. W przypadku wykonywania zdjęć z klasycznych materiałów fotograficznych materiały są skanowanie w wysokiej rozdzielczości, a następnie naświetlane wiązką laserów na papierze fotograficznym. Pracujemy na profesjonalnym papierze Kodak Professional Endura Premier, którego powierzchnia może być matowa, błyszcząca, metaliczna lub jedwabista. Jest to najlepszy z dostępnych materiałów na rynku, który gwarantuje doskonałe odwzorowanie barw, wysoką ostrość i co najważniejsze trwałość obrazu która sięga dziesiątków lat.

 

Fuji Frontier ma możliwość wykonywania powiększeń w formacie od 9x13cm do 25x38cm, jak również
wiele nietypowych formatów mieszących się w podanych formatach. Dzięki szerokiego spektrum formatów i sterowaniu cyfrowo minilabem zyskują Państwo możliwość wykonywania kartek okolicznościowych, kalendarzy, kart albumowych, indeksów, stykówek cyfrowych czy wkomponowania ramek i podpisów. Dzięki zaawansowanym programom graficznym operator ma możliwość edycji zdjęcia, dokonując korekty kolorystycznej, zmiany nasycenia i kontrastu, a także podstawowego retuszu oraz  poprawę ostrości i jakości zdjęć.

 

Dzięki najwyższym standardom kontroli, jak również możliwości korzystania przez klientów z profili ICC gwarantujemy wierność kolorystyczną i powtarzalność wykonywanych prac. Dodatkową funkcjonalnością minilabu jest możliwość skanowania i archiwizacji negatywów oraz diapozytywów zarówno małoobrazkowych jak i średnioformatowych. W ramach usługi skanowania pliki są nagrywane na płytę Profi CD® do której dołączony jest Indeks Print zawierający miniatury zdjęć.  Z przechowywanych na płycie plików w każdej chwili można wykonać powtórne zdjęcia bez najmniejszej utraty jakości.

Szeroki wachlarz możliwości technicznych cyfrowego minilabu Fuji Frontier w połączeniu z doświadczeniem naszych laborantów gwarantują najwyższą w obecnej chwili jakość odbitek fotograficznych wykonywanych tradycyjną metodą foto-chemiczną, która jest dostępna na rynku.