Najważniejszy jest Klient i jego zadowolenie ze spełnionych, często nietypowych wymagań.

 

Laboratoria ProfiLab Express zostały stworzone z myślą o kompleksowej obsłudze swoich Klientów. Obok pełnej gamy usług, odwiedzając nas mogą Państwo skorzystać z bogatego asortymentu produktów fotograficznych. W ofercie znajduje się kilkaset wzorów albumów i ramek, posiadamy również bogatą ofertę filmów, papiery i odczynniki chemiczne.

Zapewniamy ciągłą sprzedaż materiałów fotograficznych takich firm jak Kodak, Fuji, Ilford. Sprowadzamy nietypowe produkty na indywidualne zamówienia.

Dbamy, aby wszystkie materiały fotograficzne były przechowywane w odpowiedni sposób. Uzupełnieniem tej oferty są akcesoria fotograficzne i materiały archiwizacyjne Panodii do prezentacji i przechowywania zdjęć.

W specjalnie do tego przeznaczonych lodówkach do przechowywania materiałów mają Państwo do dyspozycji filmy barwne – produkty Kodaka i Fuji, jak również negatywy czarno-białe Ilforda. W stałej ofercie handlowej są także materiały do archiwizacji uznanych światowych marek: Panodia, Kenro, Henzo. Dużą część tych materiałów importujemy indywidualnie, aby zapewnić klientom ciągłość i różnorodność asortymentu.

Albumy, ramy i antyramy najlepszych polskich i zagranicznych dostawców są istotnym dopełnieniem bogatej oferty sklepu. Najważniejszy jest Klient i jego zadowolenie ze spełnionych, często nietypowych wymagań. Nasza wysoko kwalifikowana i kompetentna załoga podpowie rzeczowo jakie są możliwości rozwiązań adekwatnych do Państwa potrzeb, poinformuje o nowościach na rynku fotograficznym, wyposaży Państwa w stosowne opisy oferowanych przez nas produktów.